רמי אבולעילה חתם במכבי עירוני יפיע
מועדון הכדורגל מכבי עירוני יפיע שומר את המשכיות והמאמן רמי אובלעילה חתם לעונה נוספת בקבוצה. מבחינתו יש מטרה מאוד פשוטה: שתהיה קבוצה חזקה שמתבססת על שחקנים צעירים ומקומיים. נביל ח'טיב יו"ר הקבוצה: "רמי מאמן מוכשר ואני שמח שהוא חתם לעונה נוספת בקבוצה."
מאת: יונתן ורטיקובסקי | 15-07-2021 | 08:32

החתמות המאמנים בקבוצות מתחילות לצבור תאוצה והפעם זה מגיע גם לקבוצות בליגה ב'. במכבי עירוני יפיע, הקבוצה מליגה ב' צפון א' חתמה עם רמי אבולעילה מאמן הקבוצה לעונה נוספת. אבולעילה זוכה לאמן את הקבוצה עונה נוספת ברציפות לאחר שעשה עבודה נהדרת בעונה האחרונה כשהחזיר את שחקני הבית מהקבוצות השכנות והביא את הקבוצה לצמרת שכמעט ונכנסה לפליאוף.

 

"אני שמח לחתום לעונה במכבי עירוני יפיע כמאמן הקבוצה" סיפר אבולעילה. "יש פה הנהלה נהדרת שנותנת לעבוד בשקט ומקנה את הבטחון. ביפיע תהיה השנה קבוצה חזקה שרצה בצמרת הטבלה שמתבססת על שחקני בית ושחקנים צעירים."

 

"רמי מאמן מאוד מוכשר" הוסיף נביל ח'טיב, יו"ר הקבוצה. "רמי אדם טוב ואנחנו שמחים שהוא ממשיך להוביל את הקבוצה עונה נוספת. אנחנו סומכים עליו שתחת הדרכתו הקבוצה תגיע רחוק."

 

אבולעילה עם נביל ח'טיב וטאהא מסארוה חבר הנהלת הקבוצה (צילום: פרטי)

רמי אבולעילה - מאמן טוב ומוכשר (צילום: חגאג רחאל)

הוסף תגובה
תגובות
חדשות
  • ליגה א צפון: המשחק בין הפועל באקה אל גרביה וצעירי כפר כנא נדחה לתאריך 19.10 בגלל מאומת לקורונה.
  • בית הדין: עירוני כסייפה ספגה הפסד טכני בגביע לעירוני אשדוד. הדיו העיקרי לגבי הורדת הנקודות נדחה לשבועא הבא. כסייפה תשחק מול הפועל מרמורק במחזור הראשון.
  • לכל משתמשי האפליקציה!! יש עדכון גירסה לאפליקציה!! שווה לעדכן גירסה!!
  • מערכת גולר מזכירה לקוראים שתגובות בלתי הולמות, אישיות או שכוללים דברי נאצה לא יפורסמו,אנא שמרו על לשון נקייה
לכל החדשות
סקר
בני פרדיס נענשה בהפסד טכני, הורדת נקודה ושלוש נקודות על תנאי בעקבות המשחק מול נשר
עונש מוצדק
עונש כבד הם ספגו
עונש קל מדי
היו צריכים להוריד אותם ליגה
תוצאות