פרטוק: "כנראה בשביל לקבל משכורת מעבד טיטי, צריך לתבוע"
לירון פרטוק ושחקנים נוספים, תובעים בימים אלו את מועדון מ.ס טירה על הלנת שכר ואי קבלתו. האחראי על הקבוצה בטירה, עבד טיטי, בתגובה לתביעתו של פרטוק: "הוא גנב, שקרן ונוכל. שמן כמו פח זבל".
מאת: אביחי חיים | 02-04-2015 | 14:09

מתחילת השנה, אנו שומעים לא מעט מקרים על שחקנים אשר משחקים "בחינם" ולא מקבלים אגורה עבור מאמצם באימונים ובמשחקים למרות הסכמים  ו/או התחייבויות של הקבוצות. מקרה דומה בא לידי ביטוי השנה במ.ס טירה מליגה ב'. גבי בורנשטיין, מאמן הקבוצה, רצה מאוד שלירון פרטוק ישחק בשורותיו, ולירון הסכים לאחר מו"מ, להצטרף לקבוצה. פרטוק מסביר: "בתחילת השנה, הייתה לי הצעה ללכת ולשחק בכפר יונה. גבי בורנשטיין המאמן של טירה, התקשר אליי ורצה אותי בשורותיו. אחרי שכבר התחברתי לכפר יונה, ישבנו לדבר על כסף והבנתי שם אין יותר מדי כסף. הגעתי לטירה, התאמנו בג'לגוליה כי לא היה להם מגרש אימונים. ישבתי עם היו"ר דיאב חמדאן, עזיז מנהל הקבוצה וגבי בורנשטיין המאמן וכולנו סיכמנו על החוזה בע"פ".

 

פרטוק ממשיך: "הבאתי לראשי הנהלת המועדון את החוזה, אמרו לי כן אל תדאג זה מאושר, הכל טוב ויש לי הקלטות והודעות לכך. לאחר חודש וחצי, עבד טיטי כנראה "אכל עליי סיבוב", והם רצו להביא שחקן במקומי ולשחרר אותי מהמועדון. ביקשתי שיביאו לי את הכסף שמגיע לי, ועבד טיטי שאחראי על הכספים בטירה כך מסתבר, אמר לי שלא מגיע לי כסף, כי התאמנתי רק חודש. טענתי לפניו מדוע הוא שילם לאחרים? הוא השיב: "הם התאמנו חודשיים, אתה בקושי חודש". בכל זאת, ניסינו להגיע לעמק השווה ואז הוא החל ל"סבן" אותי לכאורה; "אני אשלם לך בחודש הבא חצי, ואחר כך חצי וכו'". עבר עוד חודש, דיברתי עם גבי המאמן שאמר לי שהוא לא יודע אם יהיה מקום בהרכב. הצעתי לטיטי שאני מוכן שיתן לי 3-4 משכורות ואני אלך, הוא הציע  משכורת אחת של 2,000 ש"ח מה שכלל לא סגרתי איתו אלא סגרנו על 4,000 ש"ח. טענתי בפניו שאם הוא לא משלם לי, אני אתבע אותו על הפרת חוזה, הלנת שכר ואי תשלום משכורות. הוא טען שאין לי חוזה, אך הוא שכח שיש לי שיחות, הודעות והקלטות בנוגע לחוזה בעל פה.

הערת הכתב: "הסכם בעל פה, זה הסכם לכל דבר".

 

לירון פרטוק. "חבל שלא עומדים בהסכמים. מציע לכל שחקן שרוצה להגיע לטירה לחתום על חוזה, ולא להאמין לכל מילה".

 

ככל שפרטוק התקדם בהגשת התביעה, כך גילה לטענתו שטירה חייבת ללא מעט שחקנים: "זה הגיע למצב שגיליתי שלא כולם  קיבלו את כל הכסף שמגיע להם. מספר שחקנים טענו שחייבים להם כסף העונה ועונה שעברה. לדוגמא לאוהד רון הוא הוריד כסף כל חודש, כך גם לרועי אסל ולעוד שחקנים שדיברתי איתם ששיחקו בעבר. הגענו למצב של בוררות, הבן אדם בא וטוען אחרת הוא אמר: "לא היה אצלי בחיים שחקן שלא שיחק עם חוזה חוץ ממך, אמרתי לו מה עם אוהד רון, חוץ משי כחלון ששיחק עם חוזה אצל עבד טיטי. יש שחקנים בוודאות  ששיחקו ללא חוזה, ואחרי שהם נשארו בליגה השחקנים לא קיבלו כסף. בקיצור, כנראה בשביל לקבל כסף מעבד טיטי, צריך לתבוע וזה חבל. אותו אחד שמטיף נגד מוסר התשלומים בערוץ הספורט כנגד בעלי קבוצות של ליגה לאומית וליגת העל, בסופו של דבר אי אפשר לקבל ממנו את מה שמגיע לך כמשכורות, שהגיעו לי".

 

פרטוק מסכם: "אני דורש 32,000 ש"ח על כל העונה, ועוד 10,000 ש"ח על מענק פלייאוף במידה והם יגיעו. במאי יש לנו דיון נוסף בהתאחדות שם אני אביא את כל ההקלטות ואת השחקנים ללא החוזה. אני התעקשתי על הבוררות הזאת לא בקטע של כסף, אלא כדי להוציא את הצדק לאור כי אני שונא את היחסים הללו. אני בא לכדורגל ליהנות רק בשביל הכיף, אבל בגלל בגלל הטענות המופרכות שלו החלטתי לתבוע כי אנשים כאלה לא צריכים להיות בכדורגל".

 

מנגד, עבד טיטי אשר אחראי על הצד הכספי במועדון של טירה הגיב לדבריו של לירון פרטוק: "הוא יכול לתבוע עד מחר, למה טירה פראיירית שתחלק כסף לשחקן שלא הביא אגורה כל החיים שלו. הוא בא לטירה על תקן נבחן לחודש, אין לו חוזה ואין לו הסכם. היו משחקים שלא נכנס אפילו דקה", מסביר. "אחרי 4 משחקים, המאמן החליט שהוא לא מתאים כי הוא בא בלי חשק לאימונים. אמרתי לו שיקח את ה-2000 ש"ח שלו וזהו שניפרד. שחקנים עם חוזה כמו שי כחלון, שברגע שלא סיפקו את הסחורה, ישבנו הגענו לסיכום וכל אחד הלך לדרכו. למה אין לו הסכם? למה לשי, למאמן, לניר דדון יש הסכם? כל שחקן שטירה רוצה אותו חתום בהסכם",

 

עבד טיטי,האם הוא עומד במילה שלו בהסכמים? הבוררות תחליט...(לירן דורף)

 

עבד ממשיך להתגונן: "לא היה שום הסכם. הוא שחקן בינוני מינוס, שהמאמן אמר לבחון אותו והוא לא התאים. שחקן שמכבד את עצמו, הוא שחקן של כבוד. ברגע שלא רוצים אותך מקצועית, ולא חברתית תבוא כמו גבר, קח את המשכורת שלך ותעוף. הוא רוצה עד סוף העונה? מה הוא בא לגנוב את המועדון אנחנו בקושי חיים. המאמן אמר לו שהוא לא מתאים מקצועית, לא סיפק את הסחורה, ועכשיו בגלל שישב בבית  5 חודשים, ועכשיו הוא משקר שאנחנו לא רוצים להביא לו את הכסף. אף אחד לא מסתכל עליו, הוא מרוויח 500 ש"ח בכפר יונה, אז מה בכוח אתה רוצה להישאר פה מה אתה רונאלדו או מסי, שנחזיק אותך בכוח? היו לך חוזים גדולים וקריירה? אתה הולך ומשקר לבורר שמחזיקים את הכרטיס בכוח, הוא זרוק שם".

 

טיבי תוקף את דבריו של פרטוק: "הוא טוען שטירה לא רוצה לתת לו את הכרטיס, למה הוא משקר. זה אומר שהוא שקרן, זה בושה וחרפה שיתבייש לו. לא היה לו שום הסכם, שיקום וילך, שיהיה גבר. למה שאני אשלם לו, שהוא ישב בבית כמו שמן כמו פח זבל, למה כולם מצאו קבוצה בלי בעיות? שישב בבית כי הוא גנב שקרן ונוכל. אין לו הסכם ושישב בבית ויסתום את הפה שלו. אם היה כזה טוב, למה לא חתם על הסכם. כל אחד שרציתי אותו היה חתום, שי כחלון חתום, רועי אסל חתום רק הוא ואוהד לא היו חתומים, מי שלא רציתי אותו 100% לא היה לו חוזה. כמו כן, אני דאגתי לאוהד רון לקבוצה בכפר ברא יחד עם מענק עליה, בהרבה יותר כסף מטירה. " 

 

האם שחקנים בטירה מקבלים פחות ממה שמגיע להם לפי ההסכם?  מספר שחקנים תובעים את המועדון...

 

עבד סיכם, וטען: "הוא היה חודש בטירה, מגיע לו משכורת אחת וזהו. הוא נוכל ושקרן, חשב שמצא פראיירים בטירה שיכול לסחוט מהם כסף זו סחיטה. אין לו מה לחפש בבוררות, שיביא את זה החוזה בטירה חתום", צוחק. "שיטען עד מחר שיש לו חוזה, מבחינתי טירה לא חייבת לו שקל ושיתבייש לו. שחקנים כאלה זה בושה וחרפה לענף. שחקן שלא שווה כלום, אפילו אגורה הוא לא שווה. המאמן גבי בורנשטיין בזמנו, חתם על תצהיר שהוא לא מתאמן, בא לאימונים בלי חשק, לא תורם לקבוצה, מה בכוח?"        

הוסף תגובה
תגובות
 1. כנראה זה נכון (מישהו 02-04-2015, 14:19)
  פעם קבוצות היו סוגרות על תיקו בטירה , היום מנצחים אותה חופשי גם בבית. טירה לא מה שהיה חייב שינוי.
 2. גם לי חייבים כסף בטירה (אבי 02-04-2015, 14:47)
 3. זה הלנת שכר (עו"ד 02-04-2015, 14:56)
 4. לסגור עם מישהו כמו עבד בלי חוזה??? (עוד אחד נפל 02-04-2015, 14:59)
  ממה ששמעתי הוא חייב בערך ל 10 שחקנים כסף משנים קודמות וגם השנה. עם כל הכבוד זאת גם טעות של השחקן לסגור עם בנאדם שידוע כאחד שמתנהג בצורה כזאת כקבע ולא לחתום על חוזה. לומדים מכל דבר וזאת הסיבה שאני שונא את הליגות האלה ומעדיף לעבוד כמו בנאדם!
 5. עבד תיתי זה לא זה מהטלוויזיה? והוא לא עומד במילה שלו? (עפולאי 02-04-2015, 15:55)
 6. כן הוא מהטלוויזיה (אבי 02-04-2015, 17:09)
  בגלל רז זהבי הלקקן לק לק לק
 7. לא לשחק ללא חוזה. כולם מרמים (לשחקנים 02-04-2015, 17:46)
 8. אתה בנאדם קטן (אורן פרטוק 02-04-2015, 18:16)
  אתה הראי של הכדורגל הישראלי מר טיטי. מי אתה שתקרא ללירון פח זבל? בושה שנותנים לאדם כמוך להופיע בערוץ הספורט. שיהיו לך ערכים כמו של לירון אדבר איתך. רק אנשים קטנים מרשים לעצמם לדבר כפי שדיברת. תתבייש. אני מלא רחמים כלפיך. עם אין לו הסכם למה רצית לשלם?
 9. עבד הזה אין לו מילה חייב כסף לעוד שחקנים (לאורן פארטוק 02-04-2015, 19:40)
 10. האם חוזה בע"פ זה חוזה? אז למה לא משלמים בטירה? או שהם סתם מרמים (לעו"ד 02-04-2015, 21:20)
 11. קח את הכתבה ותדחוף לטיטי תביעה על לשון הרע !!! (עו״ד הצעה ללירון פרטוק 02-04-2015, 21:35)
 12. כנסו (סלימאן אגברייה 02-04-2015, 21:51)
  עבד טיטי זה הבלוף הכי גדול במגזר!!! תיזהרו!!!!! לא להגיע לטירה!!!!!!
 13. העיקר חולון דרסו אותם עם שקל וחצי (גילי 02-04-2015, 21:59)
  הבלוף של הליגה הפועל חולון
 14. שירן קינן הבלם בלי חוזה למה עבד ממנו מפחד?! (אבי חולון 02-04-2015, 22:35)
 15. נראה לי יש הרבה בעיות עם הקבוצה הזאת (נתנייתי 03-04-2015, 00:11)
 16. עבד שיחק בקבוצות והיה מקבל כסף. למה עכשיו הוא לא משלם? (נצרת 03-04-2015, 09:59)
 17. הוא פשוט אפס כולם שונאים אותו בטירה (מחמד 13-04-2015, 18:14)
  מה שמענין אותו זה השם שלו ומה יגידו עליו,אוהב רק את עצמו למרות שהוא יודע כמה שהוא אפס ולא שווה אגורה.
 18. תעיפו אותו מתוכנית הטלויזיה (לירן 13-04-2015, 18:17)
  הוא חולה נפש נראה לי תעיפו אותו כבר.הוא זבל .השם שלו שרוף כבר הלך עליו
 19. עבד טיטי ממבט ראשון ומפגישה ראשונה אפשר...כנסו (מעניין 13-04-2015, 22:11)
  עבד טיטי ממבט ראשון ומפגישה ראשונה אפשר לחשוב שמדובר באדם מקסים וניתן להישבות בקסמו אבל בסוף מתברר באדם תחמן ובמקום שיעביר ביקורת על אחרים שיבקר את עצמו ויעשה שלום בית עם שכנינו הפלסטינים...המבין יבין ורק הוא יבין חחחח
 20. בושה לכדורגל תתביש לך תיתי גועל נפש (עינב 14-04-2015, 01:11)
 21. בושה לטירה לך תטפל בעצמך נראה לי יש לך בעיה נפשית כול יום כתבה (אחמד נצרת 14-04-2015, 16:42)
חדשות
 • משחק אימון : הפועל אזור - ירמיהו חולון 0-0
 • משחק אימון: מכבי יפו גברה על חולון 3-1 כובשים ליפו מתן בית יעקב 2 גולים וגיא אמסלם. אור אילוז צימק. יפו היו מצויינים.
 • משחק אימון: הפועל מגדל העמק גברה בקלות על קרית אתא/צור שלום 1-0. שנהר מורד כבש.
 • משחק אימון: הפועל בית שאן-4 ביתר חיפה-0 לבית שאן כבשו: דקה 15׳ - מיכאל אזולאי דקה 18׳ -חכים שהואן דקה 48׳ - חכים שהואן דקה 70׳ - דוד פרץ
 • לכל משתמשי האפליקציה!! יש עדכון גירסה לאפליקציה!! שווה לעדכן גירסה!!
 • מערכת גולר מזכירה לקוראים שתגובות בלתי הולמות, אישיות או שכוללים דברי נאצה לא יפורסמו,אנא שמרו על לשון נקייה
לכל החדשות
סקר
מתי צריך לפתוח את הליגות הנמוכות?
לדחות לחודש אוקטובר
לפתוח את העונה כרגיל.
לבטל את העונה כולה
לסגור לתמיד את הכדורגל בליגות הנמוכות
תוצאות