"אני מאוד מקווה שזאת ההפסקה האחרונה"
כך אמר מידן שטיינברג, קפטן עירוני כרמיאל שמוליכה את ליגה ב' צפון א'. השנה בכרמיאל הספיקו לשחק רק שני מחזורים, הקבוצה מוליכה את הטבלה ויש עוד הרבה ציפיות להמשך הדרך. שטיינברג: "אפשר לעשות השנה משהו יפה. ניאבק על עליה עד סוף העונה"
מאת: יונתן ורטיקובסקי | 08-01-2021 | 08:53

עירוני כרמיאל, הקבוצה המדוברת מליגה ב' צפון א', שרק השנה עלתה מליגה ג'  כבר מוליכה את הטבלה, אך לא מסתפקת בזה. בשיחה קצרה עם מידן שטיינברג, קפטן הקבוצה, ברור לחלוטין שיש רק מטרה אחת העונה, להמשיך את המגמה מהעונה הקודמת ולרשום עליה לליגה א'. בינתיים, בקבוצה מקווים שזו תהיה העצירה האחרונה של העונה, ולאחר הסגר ייתנו לקבוצה לרוץ עד הסוף.

 

מידן, איך היה המעבר מליגה ג' לליגה ב'?

"יש הבדל בין הליגות. אני חושב שהתאמנו את הקבוצה. בנינו קבוצה שתהיה קבוצה צמרת בליגה ב' ותשאף הכי גבוה שאפשר. יש לנו שחקנים מנוסים ואפשר לעשות דברים יפים השנה".

 

מה המטרות העונה ברמה האישית והקבוצתית?

"אני כקפטן הקבוצה חושב שהקבוצה צריכה לחזור למקום שלה, לליגות הגבוהות. צריך לעלות ולהתקדם למעלה ולקדם את השחקנים הצעירים והמקומיים. אני חושב שאנחנו בדרך הנכונה. בשנה הראשונה עלינו לליגה ב', השנה אפשר לעשות משהו יפה – להיאבק על העליה עד סוף העונה. הבאנו שחקנים ותיקים ומנוסים ששיחקו בליגה א' ומכירים את הרמות האלה. אנחנו ניאבק בצמרת עד סוף העונה".

 

איך אתם שומרים על כושר בתקופה הזו?

"שלחנו לשחקנים לוח אימונים וכולם מתאמנים באופן עצמאי. זה לא פשוט. אנחנו אחרי הפסקה של שמונה חודשים, חזרנו ואז יצאנו  להפסקה נוספת. הסיטואציה לא פשוטה לשחקני לא מקצועיים. אני מקווה שנסיים ללא פציעות."

 

כולם בתקווה שהליגה תחזור כמה שיותר מהר.

שיהיה בהצלחה!

מידן שטיינברג - מכוון גבוה (צילום: אבי רביבו)

הוסף תגובה
תגובות
חדשות
  • אתר גולר משתתף בצערו של מיקי קופל ומשפחתו עם פטירתה של אמו לאה קופל ז"ל, יהיה זכרה ברוך.
  • לכל משתמשי האפליקציה!! יש עדכון גירסה לאפליקציה!! שווה לעדכן גירסה!!
  • מערכת גולר מזכירה לקוראים שתגובות בלתי הולמות, אישיות או שכוללים דברי נאצה לא יפורסמו,אנא שמרו על לשון נקייה
לכל החדשות
סקר
קבוצה מחתימה שחקנים לפני שמחתימים מאמן, מה אתם חושבים?
שכונה. ניהול חובבני בליגה א
לא רציני וגם לא מקצועי
מה זה משנה לפני מאמן? מדובר בשחקנים בכירים
שחקנים טובים מתאימים לכל קבוצה ללא קשר למאמן
תוצאות