עיסא נוגידאת חתם בצעירי טייבה
פרסום ראשון: עיסא נוגידאת, מי שהשאיר את צעירי טייבה בליגה אשתקד, חתם לפני מספר דקות על חוזה לעונה הבאה. עיסא הגיע רק למשחקי המבחן מול טבריה והצליח להשאיר את טייבה בליגה כנגד כל הסיכויים. עיסא: "המטרה שלנו לבנות קבוצה חזקה שתשחק כדורגל איכותי".
מאת: אוהד רון | 03-07-2021 | 21:13

מועדון כדורגל צעירי טייבה התחיל להתארגן לקראת העונה הבאה כשהודיעה על החתמתו של המאמן עיסא נוגידאת לעונה הבאה. עיסא כזכור אימן אשתקד את בני ערערה ולאחר שהשאיר אותם בליגה הגיע לצעירי טייבה לפני משחק המבחן מול עירוני טבריה וכנגד כל הסיכויים הצליח להשאיר את הקבוצה בליגה והערב כאמור חתם על חוזה לעונה הבאה.

 

תגובתו של המאמן עיסא נוגידאת: "אני שמח מאוד, צעירי טייבה בית חם, יש הנהלה מצויינת , תודה רבה להם על האמון שנתנו לי לאמן את הקבוצה , ההצעה של טייבה היא זאת שהתאימה לי מאוד מבחינה מקצועית. בהזדמנות זאת רוצה להגיד תודה רבה רבה להנהלת בני ערערה , אוהב אותם ומאחל להם בהצלחה .. גם תודה רבה לקבוצות שהציעו לי לאמן אותן , מעריך מאוד את זה ... המטרה של צעירי טייבה : לבנות קבוצה חזקה מאוד , תוססת ותשחק כדורגל איכותי שתדבר חזק בליגה שיהיה בהצלחה!

עיסא נוגידאת, השאיר את טייבה בליגה וחותם לעונה נוספת.

הוסף תגובה
תגובות
חדשות
  • בית הדין: עירוני כסייפה ספגה הפסד טכני בגביע לעירוני אשדוד. הדיו העיקרי לגבי הורדת הנקודות נדחה לשבועא הבא. כסייפה תשחק מול הפועל מרמורק במחזור הראשון.
  • לכל משתמשי האפליקציה!! יש עדכון גירסה לאפליקציה!! שווה לעדכן גירסה!!
  • מערכת גולר מזכירה לקוראים שתגובות בלתי הולמות, אישיות או שכוללים דברי נאצה לא יפורסמו,אנא שמרו על לשון נקייה
לכל החדשות
סקר
מי לדעתכם, תעלה מליגה א דרום?
מכבי יפו
הפועל כפר שלם
מכבי שעריים
שמשון כפר קאסם
תוצאות