"אם לא ננצח במחזור הקרוב, הקבוצה תעבור שינוי דרסטי"
כך אמר אוסמה אגרביה, הבעלים של בני מוסמוס שקבוצתו נמצאת לאחר שלושה מחזורים עם נקודה אחת וללא ניצחונות. בקבוצה לא ממהרים לבצע שינויים וסומכים על הצוות המקצועי, אך לפי מה שבעל הבית אומר - הסבלנות שלו עומדת להסתיים. אגרביה: ״המאמן לא יכול להבקיע את הגול במקום השחקנים, אך צריך להתחיל לנצח משחקים."
מאת: יונתן ורטיקובסקי | 07-10-2021 | 07:45

ראשי קבוצת בני מוסמוס יצאו בהצהרות בטרום העונה שהולכת להיות קבוצה טובה והמטרה היא להגיע לפליאוף. כרגע, לאחר שלושה מחזורים הקבוצה מקום אחד לפני אחרון בבית, עם נקודה אחת בלבד כשמאזנה הוא תוצאת תיקו אחת ושני הפסדים.

 

אוסמה אגרביה, בעל הבית יודע בדיוק מה חסר לו בקבוצה: "חסר לנו את הרגל המסיימת" סיפר אגרביה. אנחנו מפסידים כל פעם 1-0, לא חוטפים הרבה שערים. נתון זה מראה על כך שיש לנו הגנה טובה, קישור טוב, אך אין לנו את היכולת להבקיע שערים. הקבוצה טובה, אך חסר לנו את הגרוש ללירה. החתמנו חלוץ רציני ואני מקווה שהוא יביא את השינוי."

 

האם מעמד המאמן בסכנה?

"לא, אני מרוצה מהמאמן. הוא מכין טוב את הקבוצה, אך הוא לא יכול להיכנס למגרש ולהבקיע את הגול. אני מקווה שאינשאללה ננצח במשחק הקרוב. במיד ולא, יהיו שינויים דרסטיים בקבוצה."

 

במחזור הקרוב בני מוסמוס יארחו את פרדס חנה/כרכור וינסו להשיג את הניצחון הראשון העונה על חשבונם.

 

אוסמה אגרביה - לא יישאר סבלני לעד (צילום: מחמד עלי)

הוסף תגובה
תגובות
חדשות
  • שוערה של הפועל מרמורק, עמית קרן הורחק לשלושה משחקים לאחר שעפ''י דו''ח השיפוט, בסיום ההפסד לשמשון ת''א הוא דיבר בצורה לא הולמת לשופט המשחק.
  • לכל משתמשי האפליקציה!! יש עדכון גירסה לאפליקציה!! שווה לעדכן גירסה!!
  • מערכת גולר מזכירה לקוראים שתגובות בלתי הולמות, אישיות או שכוללים דברי נאצה לא יפורסמו,אנא שמרו על לשון נקייה
לכל החדשות
סקר
שליש ראשון הסתיים: מי הקבוצה הכי מפתיעה בליגה א דרום ?
ירמיהו חולון
שמשון ת"א
בני לוד
קבוצה אחרת
תוצאות