פירקו את כאבול
אחווה כפר מנדא התארחה אצל כאבול, ולמי שחשב שהיא תתקשה לנצח במגרשה הביתי של המארחת, שיחשוב שנית. כפר מנדא הביסה את יריבתה בקלילות, ופניה לעבר הצמרת.
מאת: עלאא בדארנה | 12-11-2013 | 11:29

מפגש מסקרן בליגה ב צפון א הפגיש את אחווה כפר מנדא נגד עירוני כאבול במגרש הביתי בכאבול. כפר מנדא של המאמן עאדל עזאם הצליחה להעפיל לאחר המשחק למקום הרביעי בליגה, בעוד כאבול של המאמן חליל עקרי נותרה בתחתית. 


את המשחק שפט שגיא ברמן ועזרו לו עידן גבע - אייל גור. כאבול פתחה עםנאייל עאקלה בשער,מוחמד עקרי - חאלד זבידאת - אמיר עליסאת -אמין היבי, ערבי סלאלחה - אקראמי כיאל - ענאן אבראהים - עומר טויל, פארס דרויש -מוחומד אבראהים. 


כפר מנדא מנגד פתחה עם נעים אבו אחמד בשער, טאהא זידאן - יחיא חריב - אחמד זערורה - אחמד מנדלאוי,עבד קדח - אחמד זידאן - חוסין עזאם -סאמר זידאן, מוחמד טאהא ומוחמד  זידאן הנהדר. 


המחצית ראשונה נפתחה בקצב מהיר מאוד כאשר שתי הקבוצות ניסו לתקוף, אבל ההגנות עמדו כמו שצריך ומנעו שערים. כאבול נראתה לחוצה במחצית הראשונה ושחקניה קיבלו שני כרטיסים צהובים: אקראמי כיאל אחד ומוחמד עקרי עוד צהוב.

 

עאדל עזאם. יופי של קבוצה (צילום: עלאא בדארנה)

 

כפר מנדא ניסו לנצל את חולשתה של כאבול בחלק האחורי, אבל נאייל עאקלה עמד מצוין בשער והצליח למנוע מחלוצי מנדא לכבוש, לפחות במחצית הראשונה.

בפתיחת המחצית השנייה חילוף כפול בכאבול: מחמוד אבראהים ומוחמד עקרי יוצאים ומקומם נכנסו סאלח כיאל ואחמד ריאן.בדקה ה-57 חוסין עזאם מסדר לעצמו מצב בעיטה ובועט חזק טיל לרשת של נאייל עאקלה 1-0 לכפר מנדא.


בדקה ה-60 עאדל עזאם מאמנה של כפר מנדא לא מסתפק בשער אחד, מוציא את סאמר זידאן ומכניס את החלוץ הישאם חלומי.בדקה ה-72 עוד פעם חוסין עזאם מקבל כדור באמצע, עובר שלושה שחקנים ובועט לרשת: 2-0 כפר מנדא.

 

חוסיין עזאם. שער נפלא שלו (צילום: עלאא בדארנה)


שתי דקות חלפו, מוחמד טאהא פורץ מצד שמאל ומעביר רוחב להישאם חלומי שבועט, נאייל עאקלה הדף, אך הכדור הגיע למוחמד זידאן שבעט חזק ועשה 3-0 לכפר מנדא.

 

בתוצאה הזו נגמר המשחק. בכפר מנדא חגגו עוד נצחון ועלו למקום הרביעי בטבלה עם 12 נקודות. כאבול נראו עצבניים אחרי המשחק מפני שההפסד מסבך אותם בתחתית.

הוסף תגובה
תגובות
חדשות
  • שוערה של הפועל מרמורק, עמית קרן הורחק לשלושה משחקים לאחר שעפ''י דו''ח השיפוט, בסיום ההפסד לשמשון ת''א הוא דיבר בצורה לא הולמת לשופט המשחק.
  • לכל משתמשי האפליקציה!! יש עדכון גירסה לאפליקציה!! שווה לעדכן גירסה!!
  • מערכת גולר מזכירה לקוראים שתגובות בלתי הולמות, אישיות או שכוללים דברי נאצה לא יפורסמו,אנא שמרו על לשון נקייה
לכל החדשות
סקר
שליש ראשון הסתיים: מי הקבוצה הכי מפתיעה בליגה א דרום ?
ירמיהו חולון
שמשון ת"א
בני לוד
קבוצה אחרת
תוצאות